Hakkımda

Acil Randevu: 444 44 84


Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Zafer Orkun Toktaş, Uludağ Üniversitesi  Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Tıpta uzmanlık eğitimini Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Nöroşirürji alanında tamamlayan Doç.Dr. Zafer Orkun Toktaş, doktora eğitimini de mikronöroşirürji alanında gerçekleştirmektedir.

Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi olan Toktaş, özellikle omurga cerrahisi alanında çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Doç. Dr. Zafer Orkun Toktaş, bel ve boyun fıtığı tedavileri, omurga ve omurilik tümör tedavileri, skolyoz tedavileri, kamburluk tedavileri gibi omurga ve omurilik hastalıkları üzerine son teknolojik donanımlarla hastalarına tedavi imkanı sunmaktadır. 2014 yılında Doç. Dr. Zafer Orkun Toktaş, Harvard Üniversitesi’nde omurilik tümörleri üzerine bilimsel çalışmalar gerçekleştirmiştir. Omurga ve omurilik hastalıkları üzerine bilimsel yayınları olan Toktaş akademik anlamda da çalışmalarına devam etmektedir.

Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Zafer Orkun Toktaş hastalarına Medical Park Göztepe Hastanesi’nde hizmet vermektedir. Doç. Dr. Zafer Orkun Toktaş’ın detaylı özgeçmişini aşağıdan indirebilirsiniz.

pdf_icon[1]ÖZGEÇMİŞ